Mirë se vini në Blogun e Nora Market!

Ramazani Ă«shtĂ« muaji i shenjtĂ« pĂ«r besimtarĂ«t myslimanĂ« nĂ« tĂ« gjithĂ« botĂ«n. Ky muaj i bekuar Ă«shtĂ« njĂ« kohĂ« pĂ«r reflektim, falje dhe solidaritet me tĂ« tjerĂ«t. NĂ« Nora Market, kemi pĂ«rgatitur ofertat mĂ« tĂ« mira OFERTA PER IFTAR , pĂ«r t’ju ndihmuar tĂ« shijoni kĂ«tĂ« kohĂ« tĂ« veçantĂ« me familjen dhe miqtĂ« tuaj.

Iftari Ă«shtĂ« vakti i parĂ« qĂ« besimtarĂ«t myslimanĂ« hanĂ« pas agjĂ«rimi tĂ« gjatĂ« tĂ« ditĂ«s. Ă‹shtĂ« njĂ« moment i gĂ«zueshĂ«m kur njerĂ«zit mblidhen pĂ«r tĂ« ndarĂ« njĂ« vakt tĂ« shĂ«ndetshĂ«m dhe pĂ«r t’u pĂ«rmbushur me energji. NĂ« Nora Market, kemi zgjedhur disa nga produktet mĂ« tĂ« mira pĂ«r ta bĂ«rĂ« kĂ«tĂ« moment edhe mĂ« tĂ« veçantĂ« pĂ«r ju.

Nga fruta freskët deri te ushqime të gatshme tradicionale të kuzhinës shqiptare, kemi zgjedhur me kujdes çdo produkt për të siguruar që ju të keni një iftar të shijshëm dhe të shëndetshëm. Përveç kësaj, kemi OFERTA PER IFTAR të mira për fruta, perime, mish dhe produkte të tjera që do të përshtaten me nevojat tuaja për këtë muaj të shenjtë.

Ne e falënderojmë komunitetin tonë për mbështetjen dhe besimin në Nora Market. Ju ftojmë të vizitoni dyqanin tonë për të shfrytëzuar ofertat tona të veçanta për këtë muaj të bekuar të Ramazanit. Ju urojmë një muaj të begatë dhe të mbushur me shëndet për ju dhe familjen tuaj.

Faleminderit që jeni pjesë e komunitetit tonë të Nora Market!

Zbritje të mira dhe falënderime,

Ekipi i Nora Market Istog

OFERTA VLEN VETEM PER NORA MARKET ISTOG.

Përgatitu për Ramazanin me Super Zbritjen tonë

Muaji i shenjtë i Ramazanit është afër, dhe ne nuk mund të përjashtohemi nga kjo atmosferë e mrekullueshme e përkushtimit dhe ndërtimeve të imanit. Për të ndihmuar komunitetin tonë të dashur në këtë udhëtim të shenjtë, kemi përgatitur një Super Zbritje të veçantë që do të jetë në fuqi nga data 9 deri më 13 Mars në dyqanet tona në Klinë, Vragoli dhe Istog.

Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të përgatitur nevojat tuaja për këtë muaj të bekuar. Në dyqanet tona, do të gjeni një zgjidhje të gjerë të produkteve të nevojshme për Ramazanin, duke përfshirë ushqime të shëndetshme, pije energjike, dhe produkte të higjienës personale. Kujdesi dhe përkushtimi ynë ndaj klientëve do të bëjë që vizita juaj në dyqanet tona të jetë e paharrueshme.

Ne e kuptojmë se Ramazani është një kohë e veçantë për të forcuar lidhjen tonë me Zotin tonë dhe për të rritur ndërgjegjësimin tonë për nevojat e të tjerëve. Në këtë kohë të bekuar, le të përqëndrohemi në dashurinë, mirësinë dhe përmbushjen e detyrave tona fetare dhe humane.

Përpiquni të shfrytëzoni këtë Super Zbritje për të bërë përgatitjet tuaja për këtë muaj të shenjtë. Ju mirëpresim me zemër të hapur në dyqanet tona në Klinë, Vragoli dhe Istog. Le të bëjmë këtë Ramazan një nga më të bukurit dhe më frytdhënësit për të gjithë ne!